• slidebg1
  • slidebg2
  • slidebg3
  • slidebg4
  • slidebg5
  • slidebg6
  • slidebg7

خوش آمدید

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


پیام مدیر گروه پزشکی افرا :

اضافه وزن و چاقی علاوه بر آنکه مایه ی نگرانی در حیطه زیبایی و تناسب اندام می باشد ، خود عاملی برای ابتلا به طیف وسیعی از بیماریهاست . لذا کنترل وزن یکی از ضرورتهای حوزه سلامت در جوامع امروزی است .

از طرفی ، کاهش وزن به یکی از چالش های سلامتی مبدل گشته است . این چالش ها شامل مشکلات متعدد و عوارض ناخواسته حین کاهش وزن و حتی سال های بعد از آن می باشد . علاوه بر اینها ، بازگشت وزن کاهش یافته و تبعات ناشی از آن ، تقریبا تمامی افراد را تهدید می کند . طبق آمار 90 درصد از افرادی که اقدام به کاهش وزن می نمایند طی سالهای اول بعد از کاهش ، مجددا به وزن قبلی خود بازگشت می نمایند .

از طرف دیگر ، ما شاهد افزایش روز افزون مبتلایان به انواع بیماری های مزمن از جمله : فشار خون ، دیابت ، بیماری های قلبی ، تنفسی ، کلیوی ، گوارش و درد های اسکلتی - عضلانی و . . . می باشیم .
مؤثرترین راه پیشگیری و درمان بسیاری از این بیماری های مزمن ، درمان های رایج دارویی نیست ، بلکه اصلاح عملکرد تغذیه ای ، فعالیت بدنی و رفتاری و اصلاح سبک زندگی است .


گروه پزشکی افرا ، تلاش نموده است ، برای نخستین بار و با هدف درمان قطعی ، دائمی و بدون عارضه ، مراجعان را در قالب پکیج های متنوع و تحت نظر تیم های پزشکی مجرب و صاحب نظر متشکل از پزشکان متخصص داخلی ، پزشکی ورزشی ، رفتار درمانی ، تغذیه ، طب سوزنی ، پوست و زیبایی و با استفاده از جدیدترین تجهیزات و دانش روز درمان نماید .

بدون شک این یک روش موفق و واقعی برای درمان اساسی ، جامع و ماندگار اضافه وزن و همچنین کنترل بیماریهای مزمن نظیر دیابت ، فشار خون ، دردهای اسکلتی – عضلانی،مشکلات قلبی تنفسی و ... می باشد که ما و مراجعانمان آن را به شما توصیه می نماییم .

سلامت ، زیبایی و شادابی را با ما تجربه کنید.